Sfp-spor medieomformer

PLANET GST-80x Smart Gigabit Media Converter-serien utvider kommunikasjonsavstanden med hoy Gigabit-ytelse via fiberoptisk kabel. GST-80x-serien gir mediekonvertering mellom 10/100 / 1000Base-T og 1000Base-SX / LX-grensesnitt som multi-modus LC / SC-kontakter (220m / 550m), enkeltmodus LC / SC-kontakter (10/20 / 30/40/50/70 / 120km) og enkle fiberkontakter (WDM, 15 / 60km) for ulike fiberoptiske applikasjoner.

GST-80x-serien gir automatisk MDI / MDI-X pa sin TP-port og DIP-bryteren for a konfigurere tilgjengelige smarte funksjoner, inkludert automatisk forhandling / kraft for fibergrensesnitt og Link Pass-Through-funksjon (LLCF / LLR). Funksjonen Link Loss Carry Forward (LLCF) fungerer sammen med Link Loss Return (LLR) for a diagnostisere nettverkstilkoblinger. LLR-funksjonen kan ogsa umiddelbart alarm nettverksadministrator media-lenken problemet og gi effektiv losning for a overvake hele nettverket.

GST-80x-serien tillater to segmenter a koble til enkelt. Smart Media Converter kan brukes som en frittstaende enhet nar den drives av likestromadapteren eller brukes som en glidemodul til PLANET 19-tommers klargjort 16-slits mediekonverterkasse (MC-1610MR / MC-1610MR48). Nar du arbeider med chassiset Managed Media Converter, kan GST-80x styres og statusen kan overvakes via den lokale RS-232-konsollen og eksternt webgrensesnitt.

PLANET GST-80x gir avansert mediekonverteringsteknologi – 10/100 / 1000Base-T og 1000Base-SX / LX-grensesnitt for a oppfylle ulike krav som dagens nettverk vokser og utvider. GST-80x gir forskjellige alternativer for fiberkoble type for forskjellige nettverksapplikasjoner. Det er sv rt fleksibelt for GST-80x a fungere som en frittstaende enhet eller installeres i det sentrale ledelsesmedia omformerens chassis for sentralisert styring. Nar du arbeider med chassiset for ledig media omformer, er GST-80x varmbyttbar for a unnga nedetid pa nettverket. GST-80x er den ideelle losningen for a bygge en nettverkslosning av FTTH (Fiber to the Home) eller FTTC (Fiber to the Curb) og FTTB (Fiber to the Building) for Internett-leverandorer, universiteter og bedrifter.

I overensstemmelse med IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Ethernet-standarden.

En 10/100 / 1000Base-T-port med RJ-45-kontakt.

En 1000Base-SX / LX-port med LC / SC / WDM-kontakt som stotter multi-modus eller single-mode fiberoptisk kabel.

Auto-negotiation og Auto-MDI / MDI-X for 10/100 / 1000Base-T port.

Back-pressure og IEEE 802.3x-kompatibel flytkontroll og full videresendingshastighet for hastighet.

9K Jumbo Ramme storrelse stottes.

Link Loss Return (LLR) bryter pa hver fiberoptikk som hjelper til med feilsoking av eksterne nettverkstilkoblinger.

Link Loss Carry Forward (LLCF) arbeider med LLR ved diagnostisering av nettverkstilkoblinger.

Gir DIP-bryter for fiber (automatisk forhandling / manuell) og LFP-funksjon (deaktiver / aktiver) -innstillingen.

Kan administreres gjennom Chassis System Managed Changer (MC-1600MR / MC-1610MR-serien)

Bandbreddekontroll / TS-1000 OAM / IEEE 802.3ah OAM / Loop Back Test-funksjon som er utstyrt med MC-1610MR / MC-1610MR48 Managed Media Converter Chassis System.

Brukes som en frittstaende enhet eller arbeider med Managed Media Converter Chassis for opptil 16 omformer med overflodig stromforsyning for valgfri utvidelsesbruk.

LED-indikatorer for omformerstatus.

Valg av fiberkabel fra SC, LC, WDM, multi-modus / single-mode fiber / 1000Base-SX / LX mini GBIC-modul.

EMI-standarder oppfyller FCC, CE klasse A.

IEEE 802.3u, 100Base-TX.

IEEE 802.3ab, 1000Base-T.

IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX.

IEEE 802.3ah OAM.

1 x 1000Base-SX / LX-port.

GST-806A15 / GST-806B15 / GST-806A60 / GST-806B60: WDM.

GST-806A15: TX: 1310nm / RX: 1550nm.

GST-806B15: TX: 1550nm / RX: 1310nm.

GST-806A60: TX: 1310nm / RX: 1550nm.

GST-806B60: TX: 1550nm / RX: 1310nm.

GST-806A15: -3 dBm.

GST-806B15: +5 dBm.

GST-806A60: -3 dBm.

GST-806B60: +4 dBm.

GST-806A15: -9 dBm.

GST-806B15: 0 dBm.

GST-806A60: -9 dBm.

GST-806B60: -1 dBm.

GST-802S: -14,4 dBm.

GST-806A15: -21 dBm.

GST-806B15: -25 dBm.

GST-806A60: -21 dBm.

GST-806B60: -25 dBm.

GST-806A15: -3 dBm.

GST-806B15: -3 dBm.

GST-806A60: -2 dBm.

GST-806B60: -2 dBm.

100 / 200Mbps for Half / Full Duplex.

2000Mbps for full-dupleks.

100Base-TX: 2-par UTP Cat. 5, opp til 100m.

1000Base-T: 4-par STP Cat 5 opp til 100m.

• 9/125, enkeltmodellkabel, gir lang avstand for 10/20/30/40/50/70 / 120km (varierer pa fibertransceiver eller SFP-modul)

• TP: 1000, LINK / ACT.

• Fiber: LINK / ACT.

50 grader C; Fuktighet: 5.

70 grader C; Fuktighet: 5.

Opphavsrett © PLANET Technology Corporation. Alle rettigheter reservert.


Hello! Do you want to play in the most honest casino? We gathered it for you. Push here now!